Registreerimine

REGISTREERIMINE PROGRAMMI "HOOLIVAD ISAD"

Algab uute programmi “Hoolivad isad: turvalisem elu lastele” gruppide komplekteerimine. Grupid alustavad nende täitumisel Rakveres, Tallinnas (eesti-, vene- ja inglise keelne), Lõuna Eestis (Võru, Valga või Põlva), Viljandis ja Pärnus. Vastame teile kolme tööpäeva jooksul.

Ühe osaleja maksumus on 680 eurot, mis sisaldab kahe koolitaja töötasu, koordineerimist, koolitusruume, sõidukulu, koolitusmaterjale, kohvipause jne Programmis osalemiseks on mitmeid viise:

  1. Osaleja tasub ise.
  2. Omaosalus 80 eurot + kohalik omavalitsuse toetus (selleks tuleb pöörduda kohaliku omavalitsuse poole).
  3. Omaosalus 80 eurot + ohvriabi psühholoogilise abi teenus (seda juhul kui tegemist on ohvriabi juhtumiga).

Programmis osalemine on tõenäoliselt kasulik paljudele isadele, aga eelkõige neile, kel on probleemsed suhted oma lapse (või lastega) ja laste emaga. See võib hõlmata üleliia kontrollivaid või kaasatuid, kaugeid ja / või vastutustundetuid ning vägivaldseid suhteid. Programm “Hoolivad isad” on välja töötatud isadele, kes on füüsiliselt või emotsionaalselt väärkohelnud oma lapsi või laste ema või kelle puhul on kõrge risk, et selline väärkohtlemine võib aset leida. Isal peab olema kontakt vähemalt ühe lapsega vanuses 0-16 eluaastat, võimekus (vaimne ja füüsiline) osaleda programmis ja piisav motiveeritus (mingigi huvi osalemiseks).