Registreerimine

REGISTREERIMINE PROGRAMMI "HOOLIVAD ISAD"

Pane end kirja programmi “Hoolivad isad: turvalisem elu lastele” gruppi. Grupid alustavad piisava osalejate arvu täitumisel ning toimuvad kas kontakt- või veebigruppidena nii eesti-, vene- kui ka inglisekeelsetena. Vastame teile kolme tööpäeva jooksul.

Ühe osaleja maksumus on 940 eurot, mis sisaldab kahe koolitaja töötasu, koordineerimist, koolitusruume, sõidukulu, koolitusmaterjale, kohvipause jne. 

Programmis osalemiseks on mitmeid viise:

  1. Osaleja tasub ise 940 eurot.
  2. Osaleja eest tasub kohalik omavalitsus (selleks tuleb pöörduda kohaliku omavalitsuse laste heaolu spetsialisti poole) ning osaleja tasub võimaliku omaosaluse.
  3. Projekti või hanke rahastuse olemasolu korral on osalemine isale tasuta. Omaosalusest vabastuseks pöörduda info@vaiter.ee.

Programmis osalemine on tõenäoliselt kasulik paljudele isadele, aga eelkõige neile, kel on probleemsed suhted oma lapse (või lastega) ja laste emaga. See võib hõlmata üleliia kontrollivaid või kaasatuid, kaugeid ja / või vastutustundetuid ning vägivaldseid suhteid. Programm “Hoolivad isad” on välja töötatud isadele, kes on füüsiliselt või emotsionaalselt väärkohelnud oma lapsi või laste ema või kelle puhul on kõrge risk, et selline väärkohtlemine võib aset leida. Isal peab olema kontakt vähemalt ühe lapsega vanuses 0-16 eluaastat, võimekus (vaimne ja füüsiline) osaleda programmis ja piisav motiveeritus (mingigi huvi osalemiseks).

MTÜ VAITER “Hoolivad isad” programmi koolitusjuhi telefoni nr +372 551 72 33

PROGRAMMI REGISTREERIMISEKS PALUN TÄITA ALLOLEV VORM: